Hayal edin BİREBİR uygulayalım.

Kurulduğu günden bu yana kendi atölye ve üretim hanesini, grafik departmanını ve montaj ekibini, dijital baskı makina parkurunu kendi gücü ile oluşturmakla birlikte bugün İstanbul’da 4 katlı, 2500 m2 kapalı üretim sahasında tam kapasite hizmet vermektedir..

  • 2500 m2 Kapalı Üretim Sahası.
  • A’ dan Z’ye hizmet.
  • Markanıza Önem Veriyoruz.

Biz Birebirreklam olarak “Hayal edin BİREBİR uygulayalım” sloganı ile açık hava reklamcılığı adı altında firmanızın tüm reklam faaliyetlerine talibiz.

Memnun Müşteri

Proje

Çalışma saati/Hafta

Kişilik Ekip

Clients

Magnam dolores commodi suscipit. Necessitatibus eius consequatur ex aliquid fuga eum quidem. Sit sint consectetur velit. Quisquam quos quisquam cupiditate. Et nemo qui impedit suscipit alias ea. Quia fugiat sit in iste officiis commodi quidem hic quas.

Müşterilerimizden Yorumlar

Müşterilerimizin değerli yorumlarına kulak verin.

Yener D...

Firma yöneticisi

Araç giydirme, tabela ve stand gibi bir çok hizmetlerinden yararlandığımız 1e1 Reklam'a özverili çalışmaları ve çözüm odaklı yaklaşımları için teşekkür ederiz.

Kürşat D...

Ceo & Firma Kurucusu

Uzun yıllardır beraber çalıştığımız birebir reklam ile iş birliğimizin devam edeceğine inancımız tam. Tüm ekibe emekleri için teşekkür ederiz.

Funda M...

Firma Yöneticisi

Bizim için kurumsal bir firma ile çalışmak ve çalışma tempomuzun hızına yetişilmesi en önemli kriterler. Birebir reklam ile çalıştığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Teşekkürler.

Hakan E.

Girişimci

Üretim sürecinin tüm aşamalarında gösterilen özen ve müşteri ayırt etmeden gösterilen ilgi ve memnuniyet odaklı yaklaşım için tüm Birebir Reklam ekibine teşekkür ederim.

Tansuğ A.

Mimar

Yurtdışına kadar hizmet veriyor olmanız ve bu durumda dahi eksiksiz şekilde hizmet verebilmeniz bizim için şaşırtıcı bir deneyimdi. Emekleriniz için tekrar teşekkürler.